Книги англійською мовою (Books in English) купити в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Books in English

Читання книг англійською мовою — звичка професіонала, що не зупиняється на досягнутому. Саме англійську вважають міжнародною мовою перемовин, конференцій і бізнесу. Високий рівень знань, уважність і спілкування з іноземними партнерами — англомовні книги обіцяють безліч переваг.

602 грн
1000 грн
602 грн
320 грн
547 грн
717 грн
850 грн
306 грн
390 грн
462 грн
711 грн
820 грн
600 грн

Викладачі не дарма рекомендують книги для читання англійською мовою. Це вміння допомагає поліпшити правопис і вивчити граматику на практиці. Збагачення словникового запасу професійною лексикою — ще одна причина вибрати читання книг мовою оригіналу. А читаючи вголос книги англійською початківці зможуть тренувати правильну вимову слів. Але головна перевага полягає в тому, що ви вивчаєте мову природно, замість механічного заучування висловів зі словника.

Читання — одне з кращих вправ для концентрації. Книги англійською тренують її удвічі ефективніше. Прочитане нерідною мовою збережеться в пам’яті довше, адже ви будете вивчати книгу уважніше.

Досвідчені читачі знають, що навіть найретельніший переклад не відтворює весь зміст оригіналу. Перекладачі часто проминають гру слів і змінюють незнайомі для локальної аудиторії деталі. Кращий спосіб насолодитися авторським стилем популярних іноземних письменників — читати книги без перекладу. До того ж часто доводиться чекати його кілька років.

Читання англійською — синонім тренду. Бестселери New York Times і рекомендовані кращими університетами світу книги завжди можна обговорити з носіями мови. Адже розвивальна англомовна література — не тільки класичний спосіб вивчати мову, але і можливість знайти тему для інтелектуальної бесіди. В розділі ви знайдете професійний досвід з усього світу.

Не обмежуйтесь перекладами та будьте на крок попереду — читайте книги англійською.

Сьогодні купили