Книги автора Бен Б'юкенен (Ben Buchanan) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Бен Б'юкенен (Ben Buchanan)

Бен Б'юкенен

Бен Б'юкенен — сучасний американський науковець, державний діяч, фахівець та спеціальний радник із питань кібербезпеки та штучного інтелекту у Білому Домі, викладач, доктор наук, письменник. Автор трьох книг, у тому числі видання «Хакери і держави».

Народився у Сполучених Штатах Америки. Вищу освіту здобув у Джорджтаунському університеті (звання бакалавра та магістра), де згодом викладав та працював старшим науковим співробітником факультету і директором проєкту CyberAI у Центрі безпеки та новітніх технологій (CSET).

Також навчався у Королівському коледжі Лондона за стипендіальною програмою Маршалла (здобув науковий ступінь доктора наук).

Був постдокторантом кафедри кібербезпеки Центру Белфера, Управління школи Джона Ф. Кеннеді Гарварду. Працює у Білому домі в адміністрації Байдена-Гарріса помічником директора із Управління науково-технічною політикою, займається кібербезпекою, вивченням ШІ та міжнародними відносинами.

Його дебютна книга під назвою «The Cybersecurity Dilemma» вийшла друком 2017-го у видавництві «University Press». Після цього написав інноваційні наукові розвідки «The Hacker and the State» (2020), «The New Fire» (2022).

«Хакери і держави. Кібервійни як нові реалії сучасної геополітики» - унікальне та революційне дослідження кіберконфліктів, зброї хакінгу, механізмів стратегічного шпигунства та ефективних технологій протидії кіберзагрозам.

Книги автора Бен Б'юкенен (Ben Buchanan) :

560 грн

Сьогодні купили