Книги автора Джейсон Фанг купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Джейсон Фанг

Джейсон Фанг

Джейсон Фанг — доктор медицини, нефролог, що живе в Канаді. Провідний світовий експерт з інтервального голодування й низьковуглеводної терапії серед людей з ожирінням і діабетом II типу. Автор трьох книг і програми інтенсивного дієтологічного менеджменту.

Закінчив Університет Торонто, вивчав нефрологію в Каліфорнійському університеті, що в Лос-Анджелесі. На думку доктора Фанга, класична медицина не займається вивченням причин таких складних захворювань як діабет II типу й ожиріння, а витрачає час і сили на лікування симптомів. Саме тому з кожним роком стає все більше хворих. Джейсон Фанг поставив перед собою мету знайти корінь захворювань і природні методи їхнього лікування.

«Інтервальне голодування» Джейсона Фанга розповідає про використання тимчасового голодування для лікування діабету й ожиріння. Доктор відповідає на незручні питання й розвіює міфи навколо цього методу. Голодування за Фангом — не виснажлива дієта, бо при правильному виконанні умов (що включає попередню консультацію з лікарем) воно не принесе незручностей, апатії й нав’язливих думок про їжу.

«Дикий гормон» Джейсона Фанга продовжує місію доктора. Книга пропонує просту й ефективну програму для тих, хто бажає позбавитися від зайвої ваги. Фанг відповідає на питання пацієнтів, розповідає від чого весь час хочеться щось пожувати, чому поїсти тягне саме вночі і як на це впливають гормони. Усі висновки автор супроводжує посиланнями на наукові дослідження.

Книги автора Джейсон Фанг :

339 грн
339 грн
199 грн
210 грн
200 грн
215 грн
228 грн
240 грн
424 грн
446 грн

Сьогодні купили