Книги автора Еліяху Голдратт (Eliyahu Goldratt) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Еліяху Голдратт (Eliyahu Goldratt)

Элияху Голдратт

Еліягу Ґолдратт (31.03.1947–11.07.2011) — ізраїльський вчений, гуру бізнес-менеджменту, філософ, письменник. Автор теорії обмежень.

Народився в Ізраїлі в родині рабина. Здобув дві освіти: у Тель-авівському університеті вивчав фізику й дістав ступінь бакалавра наук; в Університеті Бар-Ілан вивчав філософію (ступінь магістра наук і ступінь доктора філософії).

Наприкінці 70-х почав роботу в компанії Creative Output, яка розробляла програмне забезпечення для оптимізації технології виробництва. У процесі роботи в цій сфері й народилася його Theory of Constraints (TOC).

У 1984 році вийшла перша книга Еліяху Голдратта — «Мета». У ній він описав як застосовувати теорію обмежень на практиці. Дуже скоро ім’я автора стало відомим. До цього Голдратт зіткнувся з відмовою безлічі видавців, позаяк жанр бізнес-роману був тоді багатьом не зрозумілим.

За сюжетом, головний герой книги мусив врятувати металообробний завод від краху, і своє сімейне життя теж. У цьому йому допомагають досвідчений товариш, теорія обмежень, і пошук дійсної мети.

Еліяху Голдратт на простих прикладах пояснює  як оптимізувати виробничі та управлінські процеси. Саме тому книга «Мета» не втрачає популярності через 30 років.

У наступних книгах Еліяху Голдратт продовжив розвивати свої ідеї. Його нестандартний погляд на розв’язання управлінських проблем полягає в тому, щоби логічно мислити, аналізувати проблеми й у такий спосіб знаходити рішення.

Він хотів навчити людей думати. Голдратт заснував фірму Goldratt Consulting. Як бізнес-консультант співпрацював із такими брендами як Boeing, General Motors, Procter & Gamble, AT & T, NV Philips, АВВ та ін. Заснував компанію TOC for Education, яка вчить педагогів і школярів розуміти принципи теорії обмежень.

Кілька книг Еліяху Голдратта видані російською та українською мовами. Ви можете замовити їх у магазині kniga.biz.ua c доставкою по Києву та Україні.

Книги автора Еліяху Голдратт (Eliyahu Goldratt) :

380 грн

Сьогодні купили