Книги автора Хіро Камігакі і IC4DESIGN (Hiro Kamigaki and IC4DESIGN) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Хіро Камігакі і IC4DESIGN (Hiro Kamigaki and IC4DESIGN)

Хиро Камигаки и IC4DESIGN

 

Хіро Камігакі — засновник всесвітньо відомої японської студії ілюстрації IC4Design.

Під його керівництвом вони потрапили в список 200 кращих ілюстраторів у світі 2009/2010 років. Серед клієнтів Хіро і його команди — Adobe, Google, Toyota, New York Times Magazine, Ogilvy Italy і Mercedes-Benz. Так вони створили обкладинку New York Times Magazine, яка ознаменувала оновлення дизайну журналу у 2009 році.

У портфоліо Хіро також потрапили емоджі з Google Hangouts.

Після того, як IC4Design встала на ноги, Хіро Камігакі прийняв замовлення від японського видавництва на книгу-вімельбух за умови повної свободи творчості. Так за 2 роки команда створила першу книгу із серії пригод детектива П’єра. Сам Хіро зізнається, що в підлітковому віці на творчість його надихали футуристичні урбаністичні пейзажі Сусеі Нагаока, а також стиль французьких і бельгійських коміксів того часу.

Читачам вімельбухів про детектива П’єра належить наздоганяти загадкового й невловимого злочинця Містера Ікса, розгадувати складні загадки й шукати магічні артефакти.

Книги автора Хіро Камігакі і IC4DESIGN (Hiro Kamigaki and IC4DESIGN) :

400 грн
400 грн
400 грн

Сьогодні купили