Книги автора Ігор Фостенко купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Ігор Фостенко

Игорь Фостенко

Ігор Фостенко – засновник бренду Enjoy The Wood, який продає дерев'яні географічні карти та декор для дому у 90 країнах світу.

Але ж так було не завжди!

Батько покинув сім'ю, коли Ігор був зовсім хлопчиськом, а у 11 років померла мама. Хлопець прожив на вулиці 4 роки, допоки не познайомився з парафіяном місцевої церкви, який не дозволив Ігореві опустити руки.

За фахом Фостенко автомеханік, але все своє життя брався до будь-якої роботи. Переломним став 2014 рік, коли він вирішив разом із дружиною створити власну справу – виробництво креативних виробів із дерева та шкіри.

У 2018 році про Ігоря Фостенка заговорив увесь український медіапростір. Його компанія Enjoy the wood показала приголомшливий успіх на краудфандинговій платформі Kickstarter. Ідея про виробництво дерев'яних карт настільки сподобалася інвесторам, що замість 15 тис. доларів, що запитуються, він отримав 100!

Минулого року у великому інтерв'ю Ігор Фостенко розповів MC.today оборот Enjoy The Wood перевищив $12 млн. Історія цього хлопця ще раз доводить, що все можливо.

Книги автора Ігор Фостенко :

300 грн
523 грн
550 грн

Сьогодні купили