Книги автора Мей Маск (Maye Musk) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Мей Маск (Maye Musk)

Мэй Маск

Навряд чи знайдеться людина, якій незнайоме ім'я Ілона Маска, головного візіонера, новатора і просто найкрутішого бізесмена і мрійника всій землі. Але не менш вражаюча історія його сім'ї і біографія його матері, Мей Маск. Ця жінка не мріяла про польоти на Марс, не створила Теслу і гіперлуп. Але вона зуміла виховати того, хто це реалізував.

Мей Маск народилася в ПАР в дуже дружній, люблячої сім'ї. У 15 років приваблива дівчина дебютувала на подіумі. Надійшла до престижного університету. Здавалося, попереду блискуче майбутнє. Але щось пішло не так. Мей вийшла заміж за успішного молодого інженера, і її життя перетворилося пекло. З перших тижнів шлюбу і протягом 9 років чоловік бив і третирував Мей. Здавалося, що виходу із замкнутого кола абьюз немає. Але завдяки силі характеру і підтримки сім'ї, Мей змогла вирватися, підняти трьох дітей.

Вона багато разів переїжджала, стала дипломованим експертом в області дієтології, в 67 років брала участь в показі на Тижні моди в Нью-Йорку. А її інстаграм - приклад справжньої ікони стилю. І, мабуть, найголовніше: Мей Маск вдалося виховати трьох талановитих, вільних, успішних людей. Кожен з її дітей домігся результатів на своєму терені. Кімбал Маск - успішний ресторатор, а дочка Тоска - режисер і продюсер.

Свій життєвий досвід і складний шлях Мей описала в щирому бестселері «Жінка, у якої є план». Всім жінкам, які опинилися в складній життєвій ситуації, книга Мей дає підтримку і надію.

Книги автора Мей Маск (Maye Musk) :

320 грн

Сьогодні купили