Книги автора Ольга Сємьонова-Тян-Шанська купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Ольга Сємьонова-Тян-Шанська

Ольга Сємьонова-Тян-Шанська

 

Ольга Сємьонова-Тян-Шанська – дочка від другого шлюбу знаменитого російського географа Петра Петровича Сємьонова-Тян-Шанського. Ольга Петрівна Сємьонова народилася 28 травня 1863 року. Зазвичай літо жила у маєтку свого батька Петра Петровича Сємьонова-Тян-Шанського у Грем'ячці, Данківського повіту, Рязанської губернії. Згодом вона проводила в селі більшу частину року, приїжджаючи до Петербурга на три-чотири зимові місяці.

Нічого не приховуючи і не прикрашаючи, протягом багатьох років Ольга Петрівна скрупульозно записувала все, що мало відношення до селянського побуту, і зібрала величезний масив відомостей: влаштування будинку, інвентар, їжа, одяг, хід сільгоспробіт, врожайність різних культур, найдокладніші ціни (починаючи) від вартості кам'яного будинку та до ціни січки для капусти), бюджет сім'ї, податки, суди, хвороби та лікування, забобони та звичаї, і т.д.

Хвороба та рання смерть завадили Ользі Петрівні закінчити книгу, але й те, що зроблено, має велику цінність для історика. Життя Івана вийшло вже після її смерті, в 1906 році, в т. 39 Записок Імператорського Російського географічного товариства. Пізніше була видана в 1914 році, але не набула широкої популярності, а після війни та революції про неї зовсім забули. Перевидана у наші дні.

Книги автора Ольга Сємьонова-Тян-Шанська :

376 грн

Сьогодні купили