Книги автора Радислав Гандапас купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Радислав Гандапас

Радислав Гандапас

Радислав Гандапас (17.06.1967) — успішний тренер з бізнесу й особистісного розвитку.

Автор 9 книг про лідерство й харизму, ораторське мистецтво і публічні виступи, а також 14 фільмів і 100 тренінгів, з якими він виступає в Росії, Україні, Білорусі, країнах Середньої Азії та Прибалтики. Його клієнти — політики, бізнесмени, відомі торгові марки.

Дитинство провів в Одесі. Здобув дві вищі освіти: гуманітарну та економічну. У 1991 році закінчив факультет філології Одеського державного університету, і викладав у середній школі № 28. З 1994 року обіймав посаду заступника директора Одеського Будинку вчених. Там Гандапас створив організацію, яка проводила бізнес-тренінги й семінари. У 2001 році переїхав до Москви й почав кар’єру тренера з особистісного росту.

Через три роки заснував «Академию ораторского майстерства» разом з Іриною Кірєєвою. Зараз це відома тренінгова компанія «Ораторика». З 2012 року виступає як самостійний тренер. У 2013 році книга Радислава Гандапаса «Харизма лідера» стала кращою книгою в номінації «Ділова література» за версією Рунету. Тричі був названий найпопулярнішим тренером Росії. Також Радислав один із найбільш високооплачуваних фахівців у своїй сфері.

Нова книга Радислава Гандапаса «Полная Ж» розповідає про пошук балансу між любов’ю і дружбою, добробутом і здоров’ям, роботою й хобі, щоби стати по справжньому щасливою людиною.

Книги автора Радислав Гандапас :

420 грн

Сьогодні купили