Книги автора Спартак Суббота купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Спартак Суббота

Спартак Суббота

 

Спартак — спеціаліст у галузі когнітивно-поведінкової психотерапії та схема-терапії, психіатр, психотерапевт. Кандидат з психологічних наук, PhD медичної психології. Експерт у галузі психології серійних убивць, судової психіатрії. Член американської асоціації психологів.

Також займається просвітницькою діяльністю на вільних платформах та в інститутах. Читав курси та лекції в інституті психічного здоров'я УКУ у Львові, в педагогічному інституті Кривого Рогу, в інституті Шевченка на кафедрі психології, на кафедрі клінічної психології та психосоматичної медицини НМУ Богомольця.

Читає курси та лекції для співробітників поліції та військових підрозділів: з розладів особистості, сексуальних перверсій та психології серійних убивць.

З 2018 року веде систематичний психологічний клуб та клуб психології кіно, бере участь в інтерв'ю та дебатах на тему психічного здоров'я та медицини.

У квітні 2023 року в онлайн-медіа “Свідомі” вийшло велике дослідження-викриття психотерапевта Іллі Полудьонного, в якому йдеться про те, що терапевт, ймовірно, брехав про деякі факти власної біографії. 

Книги автора Спартак Суббота :

З даними параметрами книг не виявлено

Сьогодні купили