Книги автора Тхіть Ньят Хань (Thich Nhat Hanh) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Тхіть Ньят Хань (Thich Nhat Hanh)

Тит Нат Хан

Тхіть Ньят Хань — дзен-буддійський чернець із В’єтнаму, настоятель буддійського медитативного центру, автор понад 100 книг із буддизму, медитації та усвідомленості.

Народився 11 жовтня 1926 року в центральному В’єтнамі. На початку 1960-х років організував молодіжну школу соціальної допомоги (SYSS) у Сайгоні. Ця організація займалася відновленням зруйнованих під час війни сіл, будівництвом шкіл і лікарень, допомагала бездомним.

Пізніше переїхав до США, де навчався в Прінстонському університеті, після чого деякий час читав лекції в Корнелльскому і Колумбійському університетах. У січні 1967 року Мартіном Лютером Кінгом був висунутий на здобуття Нобелівської премії миру, проте не дістав її.

Зараз живе в невеликій буддійській комуні Plum Village («Село Злив») на півдні Франції, де викладає, пише книги й займається садівництвом. Час від часу відвідує інші країни (двічі, в 1992 і 1994 роках, відвідував Росію).

Написав понад 100 книг, включно з понад 40 англійською мовою. Перебував на третьому рядку списку 100 найвпливовіших духовних лідерів сучасності за 2012 рік та знаходиться на другій сходинці того ж списку за 2013 рік за версією журналу Watkins ’Mind Body Spirit.

Книги автора Тхіть Ньят Хань (Thich Nhat Hanh) :

231 грн

Сьогодні купили