Маркетинг 4.0. Від традиційного до цифрового - Філіп Котлер: купити книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Маркетинг 4.0. Від традиційного до цифрового

Код: 8146
Купити Маркетинг 4.0. Від традиційного до цифрового Філіп Котлер
Видавництво не перевидає книгу
В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА по Києву і Україні при вартості замовлення від 1000 грн.
При замовленні на меншу суму доставка кур'єром - 45 грн. Детальніше

Оплата
Готівкою при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Філіп Котлер
Видавництво КМ-Букс
Сторінок 208
Рік 2018
ISBN 978-966-948-009-5
Обкладинка м'яка
Мова Українська
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

Про книгу Маркетинг 4.0. Від традиційного до цифрового

Ця книга також є у продажу російською мовою під назвою "Маркетинг 4.0. Разворот от традиционного к цифровому: технологии продвижения в интернете."

Кожні кілька років постає яка-небудь "нова" течія маркетингу. Але цього разу досвідчені маркето-логи та маркетологині знають, що змінилися не просто правила гри - змінилися самі клієнти. Через інформаційну перенасиченість покупці не мають змоги присвятити достатньо часу одному бренду - а конкурентів за їхню увагу виникає все більше. 

"Маркетинг 4.0" містить ґрунтовні та детальні поради, як створити месидж, який почують, як завоювати довіру клієнтів і як схилити їх до поширення позитивної пропаганди про ваш бренд. Філіп Котлер, всесвітньовідомий батько-засновник маркетингу як дисципліни, пропонує досвідченим спеціалістам серйозну розмову про те, якими покупці є зараз та якими вони будуть завтра - у світі, де стрімко зростає взаємо-повязаність спільнот та постають нові технології. 

Філіп Котлер - всесвітньо відомий гуру маркетингу, член правління "Американської асоціації маркетингу", Заслужений професор міжнародного маркетингу Вищої школи менеджменту Дж. Л. Келлога при Північно-Західному університеті, консультант з питань маркетингової стратегії таких відомих компаній як IBM, General Electric, AT&T, Honeywell, Bank of America, Merck, консультант урядових організацій з питань розвитку національної економіки, автор та співавтор 45 книг з маркетингу та менеджменту, і більше 100 статей для провідних журналів! 
ФІліп Котлер зіграв головну роль у формуванні маркетингу як у Америці так і у всьому світі. Він зібрав воєдино і систематизував усі знання про маркетинг, які до цього відносилися до зовсім різних наук. Єдиний автор, хто тричі удостоювався щорічної премії "Alpha Kappa Psi", що присвоюється за найкращу статтю для "Journal of Marketing". Має безліч звань і нагород  за видатний внесок в маркетинг. Тепер його імя - синонім маркетингу, його нагороди важко перерахувати, його підручники студіюють всі економісти світу! 
Батьки Філіпа Котлера родом з України. Вони емігрували до Чикаго у 1917-му, де Філіп Котлер і народився.

pdf РОЗДІЛ 5. Новий шлях покупця

Додати свій відгук про книгу

Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Мочи Манту ...
Уляна Супрун
Медицина доказова і не дуже ...
Андрій Сем’янків
Як хотіти й отримати все (але це не ...
Тетяна Лукінюк,Людмила Колб

Книги автора / видавництва

Основи маркетингу ...
Филип Котлер, Гари Армстронг
Латеральный маркетинг. Технология п ...
Филип Котлер, Фернандо Триас де Бес
Стратегический менеджмент по Котлер ...
Филип Котлер, Роланд Бергер, Нильс Бикхофф

Сьогодні купили