Насолоджуйся кожним шматочком. Як усвідомлено їсти, любити своє тіло і жити з радістю - Лінн Россі: купити книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Насолоджуйся кожним шматочком. Як усвідомлено їсти, любити своє тіло і жити з радістю

Savor Every Bite: Mindful Ways to Eat, Love Your Body, and Live with Joy

Код: 2100020766
Купити Насолоджуйся кожним шматочком. Як усвідомлено їсти, любити своє тіло і жити з радістю Лінн Россі
300 грн
Є на складі
В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА по Києву і Україні при вартості замовлення від 1200 грн.
140 грн доставка кур'єром по Києву
140 грн доставка кур'єром по Україні при замовленні на меншу суму
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Лінн Россі
Видавництво Видавництво Наталії Переверзєвої
Сторінок 208
Рік 2022
ISBN 978-617-95102-1-2
Обкладинка м'яка
Мова Українська
Формат 84х108/32 (130х200 мм.)

Про книгу Насолоджуйся кожним шматочком. Як усвідомлено їсти, любити своє тіло і жити з радістю

Чи намагаєтеся ви їжею втамувати неприємні відчуття, як-от нудьгу, сум чи тривогу? Чи критикуєте ви своє тіло за те, що воно не відповідає ідеальним параметрам Голлівуду? Якщо так, то ви не самі. Сучасна культура харчування розірвала наш природний зв'язок з їжею і тілом. У результаті чимало людей стикається з почуттям вини за свій зовнішній вигляд і відчуває розгубленість, бо не знає, що треба їсти. Час покінчити з цим і вирватися на волю!
 
Чому ця книжка допомагає?
Лінн Россі, докторка психологічних наук і відома експертка з усвідомленого харчування, у своїй книжці «Насолоджуйтеся кожним шматочком» пропонує вам ознайомитися з потужними практиками усвідомленості й співчуття. Вони допоможуть вам заспокоїти важкі емоції та створити нові ефективні стратегії подолання труднощів. Книжка дає прості поради та інструменти для оздоровлення всього тіла, зокрема, як харчуватися усвідомлено, рухатися із задоволенням і жити легко й радісно.
 
Із цими настановами ви опануєте навички усвідомленості, які допоможуть вам справлятися зі щоденними проблемами та розвивати стійке відчуття спокою, ясності й глибокого щастя. Час смакувати життя!
 
Про авторку
Лінн Россі
клінічна психологиня, докторка психологічних наук
Лінн створила програму «Їжа для життя» про основи усвідомленого харчування, що базуються на перевірених дослідженнях. Її лекції допомагають людям покінчити з переїданням, шанувати своє тіло й насолоджуватися життям. А ще Лінн очолює Центр усвідомленого харчування. Написала книжки "Усвідомлене харчування" та "Насолоджуйся кожним шматочком".
 
pdf Уривок з книги


Додати свій відгук про книгу

Зміст Насолоджуйся кожним шматочком. Як усвідомлено їсти, любити своє тіло і жити з радістю

КРОК ПЕРШИЙ
Сповільніться і дослідіть свої почуття
У цьому розділі ви дізнаєтеся, як відмовитися від звичного швидкого темпу життя та встановити контакт із собою: приділяти більше уваги харчуванню, відчуттям тіла та глибше переживати життя тут і зараз. Ви навчитеся робити це з добротою і цікавістю до себе. Знову і знову дослідження доводять, що сповільнення — одна з найважливіших навичок для людей, які практикують усвідомлене харчування.
 
КРОК ДРУГИЙ
Вгамовуйте, а не заїдайте емоції
Ви навчитеся усвідомлено ставитися до гри почуттів, яка притаманна кожній людині, — ми поговоримо про їхню природу і те, як проживати їх тілом, серцем і розумом. Хоча люди часто використовують їжу, щоб заглушити неприємні емоції, практика усвідомленості може навчити вас ефективніше реагувати на труднощі, які неминуче виникнуть у вашому житті.
 
КРОК ТРЕТІЙ
Звільніться від обмежувальних думок
Ви дізнаєтеся про десять найпоширеніших думок, які перешкоджають усвідомленому ставленню до їжі та заважають побудувати наповнені любов'ю відносини з їжею і своїм тілом. Розуміння того, що ці думки і переконання — лише погані ментальні звички, від яких час відмовитися, звільняє від необхідності діяти під їхнім впливом. Це дає вам можливість змінити ставлення до свого тіла, харчування та всього життя.
 
КРОК ЧЕТВЕРТИЙ
Усміхніться і створіть власне щастя
Цей розділ допоможе вам усвідомити свою здібність розвивати позитивні емоції, підтримувати щасливий стан душі та відчуття вдячності за дива навколо. Коли ви будуєте своє щастя не на фундаменті їжі, то збільшуєте кількість способів отримати стабільне задоволення від життя. Воно не зникне, коли закінчиться десерт.
 
КРОК П'ЯТИЙ
Смакуйте кожну мить
Ви опануєте мистецтво цінувати глибокий зв'язок із їжею, рухом, природою, здоров'ям, сім'єю, друзями і т.д. Ви можете відчувати смак життя кожної хвилини свідомого буття. Навчіться готувати пиріг і їсти його, танцюючи під мелодію свого життя!


Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Історія для дорослих ...
Олег Криштопа,Іван Дерейко
Українська мова. Тестові завдання у ...
Олександр Авраменко
Графічний дизайн з українським обли ...
Наталя Удріс-Бородавко

Книги автора / видавництва

Сьогодні купили