АСТ — купити книги видавництва АСТ у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

АСТ

АСТ

Видавництво «АСТ» було засноване в Москві в 1990 році Андрієм Герцевим, Сергієм і Тетяною Дерев’янко, як творче кооперативне об’єднання (ТКО «АСТ»). Назва компанії — перші літери імен видавців.

Ідея відкрити видавничий бізнес з’явилася в Андрія Герцева за кілька років до цього, коли він збирав свою бібліотеку.

Два роки фірма була книжковим дистриб’ютором, але незабаром відкрила власне видавництво. До 2005 року «АСТ» займало провідні позиції на ринку Росії. З 2012 року право на управління видавництвом належить книжковому холдингу «Ексмо».

АСТ пропонує читачам широкий асортимент літератури, з огляду на їхні особисті та професійні інтереси, стежить за сучасними тенденціями й новими іменами, підтримує популяризацію читання в країні.

Три основні сегменти «АСТ» — друк художньої, дитячої та прикладної літератури. Кожним із них займаються окремі підрозділи. У портфоліо «АСТ» книги 5000 авторів. Щомісяця видавці випускають 800 найменувань, а річний наклад компанії становить 40 млн одиниць.

Представлені видання з менеджменту, маркетингу, сучасних технологій, особистої ефективності, а також науково-популярна література, книги про виховання дітей, біографії відомих людей.

Офіційний сайт видавництва: https://ast.ru/

В інтернет-магазині kniga.biz.ua ви можете замовити книги видавництва «АСТ» із доставкою по Києву та Україні.

Книги видавництва АСТ:

З даними параметрами книг не виявлено

Сьогодні купили