Попурі — купити книги видавництва Попурі у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Попурі

Попурри

Білоруське видавництво «Попурі» (Мінськ) засноване в 1992 році. Творці компанії ставили перед собою мету видавати цікаву й корисну перекладну нон-фікшн літературу для російськомовного читача, якої на той час було мало на ринку. За двадцять п’ять років роботи тут вийшло понад 2000 позицій, які успішно продаються в Білорусії, Україні та Росії.

На сайті видавництва є художня та дитяча література, книги про менеджмент, персональний розвиток, виховання дітей, психологію, філософію, дозвілля (хобі, мистецтво, кулінарія, краса, спорт), а також різні блокноти, розмальовки та подарункові видання. Варто зазначити серію «Моя білоруська книга» — добірки класичної літератури рідною мовою видавців.

Також «Попурі» пропонує покупцям електронний і аудіо контент.

Бізнес-література представлена ​​книгами про управління, фінанси, продажі й маркетинг. Популярністю в читачів користується серія «Успіх!» про професійний та особистісний розвиток.

У «Попурі» вийшли бестселери таких відомих авторів як Наполеон Хілл, Дейл Карнегі, Брайан Трейсі, Стівен Кові, Роберт Т. Кійосаки, Дональд Трамп, Едвард де Боно, Бодо Шефер тощо.

Офіційний сайт видавництва: http://www.popuri.ru/

Тут ви можете купити книги видавництва «Попурі» з доставкою по Києву та Україні.

Книги видавництва Попурі:

З даними параметрами книг не виявлено

Сьогодні купили