Книги автора Олександр Авраменко купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Олександр Авраменко

Олександр Авраменко (07.05.1971) — автор шкільних підручників з української мови та літератури, доцент Київського університету імені Б. Грінченка, ведучий рубрики «Експрес-урок» на телеканалі 1 + 1. Лауреат конкурсу «Учитель року» (1996), лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди (2007). Дев’ятиразовий переможець Всеукраїнського конкурсу підручників у номінаціях «Українська мова й література». 14 років працював автором і ведучим передачі «Загадки мови» на Першому каналі Національного радіо України, у якому знайомив слухачів із цікавими фактами з історії української мови, його минулим, сьогоденням і майбутнім.

Олександр Авраменко очолює групу, що розробляє програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Також він бере участь у створенні посібників для проведення державної підсумкової атестації в українських школах.

Книги Олександра Авраменка допомагають цікаво й легко вивчити українську мову, дізнатися багато незвичайних фактів.

Сам Олександр із задоволенням зазначає, що діти стали грамотніше говорити, краще писати й читати літературу — саме в цьому й полягає мета його роботи.

Книги автора Олександр Авраменко :

Вибір читачів
210 грн
Вибір читачів
210 грн
Вибір читачів
290 грн
399 грн
200 грн
280 грн
1580 грн
1587 грн
801 грн
808 грн
Вибір читачів
133 грн
140 грн

Сьогодні купили