Книги автора Олександр Остервальдер (Alexander Osterwalder) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Олександр Остервальдер (Alexander Osterwalder)

Олександр Остервальдер (1974 р.) — швейцарський підприємець, популярний бізнес-консультант і спікер. Став відомим завдяки розробленню інноваційної моделі бізнес-процесів.

Автор книг про побудову й застосування бізнес-моделей, і розроблення ціннісних пропозицій.

Олександр народився і виріс у місті Санкт-Галлен на півдні Швейцарії. Навчався в університеті Лозанни, де у 2000 році здобув диплом магістра психології. У цьому ж навчальному закладі Остервальдеру присуджено науковий ступінь доктора філософії (2004). Дисертація була присвячена питанням онтології бізнес-моделей, і в ній він уперше описує своє бачення канви бізнес-моделі. В університеті розпочалася співпраця Олександра з Ів Піньє, майбутнім співавтором його книг.

У 1999 році Остервальдер заснував свій перший стартап Netfinance.ch з навчання інтернет-трейдингу та інвестуванню. Кілька років працював журналістом у діловому виданні BILANZ. У 2006 р. запустив проєкт BusinessModelDesign.com. Через 4 роки став співзасновником консалтингової компанії Strategyzer, яка створює продукцію для стратегічного планування бізнесу.

Розробив Business Model Canvas — систему аналізу бізнес-моделей для підприємців. У 2017 році разом зі своїм колегою Івом Піньє Остервальдер зайняв 7 місце в рейтингу найбільш впливових бізнес-мислителів світу Thinkers50. У 2015 році Остервальдер і Піньє здобули нагороду Thinkers50 Strategy Award за досягнення у галузі розвитку стратегічного мислення в бізнесі.

У бестселері «Створюємо бізнес-модель» автор дає шаблон із 9 взаємопов’язаних блоків, що пов’язують процеси функціонування компанії. Запропонована Остервальдером канва бізнес-моделі стала незамінним практичним інструментом для удосконалення роботи великих корпорацій (таких як Google, Microsoft, IBM) і нових стартапів у багатьох країнах.

Книги Олександра Остервальдера ви можете купити на нашому сайті з доставкою по Києву та Україні.

Книги автора Олександр Остервальдер (Alexander Osterwalder) :

Вибір читачів
600 грн
Вибір читачів
600 грн
1140 грн

Сьогодні купили