Книги автора Алла Заднепровська купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Алла Заднепровська

Алла Заднепровская

Алла Заднепровська – коуч, бізнес-тренерка, професійна фасилітаторка, мотиваційна спікерка, засновниця та директорка КМ "Жива справа". Експертка у темах: лідерство, управління бізнесом, стратегічний розвиток, технології менеджменту, управління змінами, коучинг, розвиток особистості, управління мисленням. Авторка коучингових щоденників і карт, а також трансформаційної коучингової гри.

Спеціалізується на управлінському консалтингу, проведенні коуч-сесій для перших осіб, топів та керівників. Проводить корпоративні тренінгові програми: лідерство, сучасні інструменти управління, підвищення особистої ефективності, коучинг як стиль менеджменту, наставництво та коучинг, емоційна компетентність.

Реалізує проекти щодо впровадження коучингу в управлінську діяльність компанії, розвитку корпоративної культури, впровадження клієнторієнтованого підходу до організації.

Власники бізнесів і перші особи компаній вибирають її як свого персонального коуча і довіряють їй розвиток своїх топ-команд.

Консультантка з управління смс, пройшла сертифікацію за Амстердамським стандартом ICMCI, членкиня Міжнародної Асоціації консультантів з управління (IMC).

Успішно практикує та активно просуває коучинг в Україні понад 8 років.

Авторка і ведуча найпрестижнішої Школи коуча в Україні. Сьогодні Коучинг Школа КМ «Жива справа» є універсальним синтезом найкращих світових та авторських напрацювань коучингу та сертифікована найвпливовішими у світі Федераціями коучингу – ICF та ECF.

Сертифікована Європейською Федерацією Коучею (ECF) за спеціалізаціями: Коучинг організаційного розвитку та Навчання Коучу.

У 2012 році Українська рейтингова компанія надала КМ "Жива справа" статус Найкращої компанії у сфері навчання та консалтингу з питань комерційної діяльності та управління.

2012 року Український національний комітет Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) нагородив Аллу Заднепровську, керівницю компанії, "Золотою Скіфською Пектораллю" за вагомий особистий внесок у розвиток національного підприємництва.

Бере участь як спікерка та експертка у конференціях, фестивалях та круглих столах з питань управління бізнесом, технології менеджменту, коучингу та консалтингу.

Є автором публікацій, статей та коментарів у різних виданнях.

Книги автора Алла Заднепровська :

880 грн
393 грн
462 грн
1100 грн
1200 грн
1200 грн
1200 грн
825 грн
825 грн
1200 грн
690 грн

Сьогодні купили