Книги автора Андерс Гансен (Anders Hansen) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Андерс Гансен (Anders Hansen)

Андерс Гансен

Андерс Гансен — шведський психіатр, автор науково-популярних книг про здоров'я та роботу мозку. Ведучий авторського телешоу та експерт на шведському телебаченні. Найбільш відомий завдяки праці «Інстамозок» про вплив екранної залежності на наше фізичне та емоційне здоров'я.

Андерс Гансен народився і виріс у комуні Тебю, неподалік Стокгольму. Отримав медичну освіту в Каролінському інституті у Солні, має також ступінь магістра економіки. Після навчання працював медичним консультантом, а у 2011 році увійшов до правління інвестиційної компанії Medcap. Є оглядачем актуальних медичних досліджень і новітніх біотехнологій для журналів British Medical Journal, шведського медичного журналу Lаkartidningen та щоденної газети Dagens Industri.

Перша книжка Гансена була видана у 2014 році та розповідала, як за допомогою певних вправ і правильного способу життя досягти фізичного здоров'я та психологічної рівноваги. В ній надані практичні поради про те, як налагодити свій спосіб життя так, щоб почуватися краще та жити довше. Друга вийшла 2018 року, вона розкриває методи покращення когнітивних функцій мозку та запобігання тривожності та депресії за допомогою тренувань. Третя – «Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів і депресії», що розглядає вплив гаджетів на наше емоційне здоров'я, була надрукована 2019 та у 2020 перекладена українською мовою у видавництві «Наш Формат».

Загалом бібліографія автора нараховує 4 праці, в яких він концентрується навколо особливостей роботи мозку у світі інформаційного перенавантаження. Найсвіжіша з них під назвою «Сумний мозок» незабаром вийде українською мовою. Тим часом продажі книг експерта складають понад 2,5 мільйони примірників у 35 країнах. У 2019 році його відзначили премією за боротьбу з упередженнями щодо психічних захворювань та поширення інформації про стрес.

Наразі Гансен записує подкаст «Психіатри» у співавторстві з Саймоном К'ягою, веде авторське шоу на одному зі шведських телеканалів та засідає у правлінні інвестиційної компанії «Medcap». Він живе в Стокгольмі та має психіатричну практику у приватному госпіталі «Sophiahemmet».

Книги автора Андерс Гансен (Anders Hansen) :

230 грн
330 грн

Сьогодні купили