Книги автора Анна Гресь купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Анна Гресь

Анна  Гресь

 

Анна Гресь — це відома дитяча психологиня, яка створила величезну кількість книг для дітей та дорослих. Справжнє ім'я письменниці — Чуб Наталія Валентинівна. Вона народилася 20-го січня 1969-го року, є харків'янкою.

Диплом за спеціальністю “Психологія” пані Гресь здобула ще в далекому 1980-му році. Є практикуючим психологом, а також мамою трьох дітей. Саме ці два фактори й підштовхнули Анну Гресь до написання книг. Як каже сама письменниця, спочатку вона створювала вірші та історії виключно для своїх дітей. А ще, вона завжди ділилася всіма питаннями, які виникали в неї під час робочого процесу, зі своєю родиною. Такі “мозкові штурми” не лише допомагали знаходити рішення, а ще й показували майбутній письменниці, як діти та дорослі реагують на ті чи інші ситуації, як вони сприймають певні проблеми, що їх хвилює тощо. Врешті, Анна вирішила, що хоче поділитися своїм досвідом зі світом та у 2005-му році видала свою першу книжку.

Сьогодні її бібліографія складається з 12-ти книг. Загалом, в Анни Гресь є 70 публікацій. Книги перекладають різними мовами. Окрім письменницької діяльності, Анна Гресь працює психологом у клініці та в “Авторській школі Бойко”. Письменниця вважає, що у вихованні важлива кожна дрібниця, але найважливіше в ньому любов.

Книги автора Анна Гресь :

250 грн
233 грн
250 грн
162 грн
180 грн
150 грн
350 грн

Сьогодні купили