Книги автора Айн Ренд (Ayn Rand) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Айн Ренд (Ayn Rand)

Айн Ренд (20.01.1905 — 06.03.1982) — американська письменниця і філософиня, засновниця течії об’єктивізму. Найвідоміші роботи авторки — роман «Джерело» та трилогія «Атлант розправив плечі».

Справжнє ім’я Айн Ренд — Аліса Зіновіївна Розенбаум. Майбутня письменниця народилася в Санкт-Петербурзі, у єврейській родині успішного фармацевта. Дівчинка навчилася читати й писати в 4 роки, і скоро почала створювати перші твори. Навчалася в жіночій гімназії М. Н. Стоюніна. Після подій 1917 року сім’я переїхала до Євпаторії. У 1921–1924 роках Аліса навчалася в Петроградському університеті (сьогодні Санкт-Петербурзький державний університет) на соціального педагога. Саме там вона відкрила для себе роботи філософів, які сформували її власні погляди на світ.

У лютому 1926 року Аліса Розенбаум емігрувала в США і змінила ім’я. Ренд — марка її друкарської машинки. Незабаром дівчина влаштувалася працювати помічницею режисера в Голлівуді. У 1929 році вийшла заміж за актора Френка О’Коннора, через два роки дістала американське громадянство. Говорили, що саме віза була причиною укладення шлюбу, але чоловік був її кращим другом і порадником упродовж півстоліття.

У 30-х роках роботи Айн Ренд помітили: кінокомпанії Universal Studios купила сценарій «Червоного пішака», а на Бродвеї поставили драму «Сходи легенди». Айн Ренд переїхала в Нью Йорк і зосередилася на літературній кар’єрі. У 1936 році вийшов роман «Мы живые», в 1943 — «Джерело», і тільки через 14 років — трилогія «Атлант розправив плечі». У 60–70-х роках Ренд писала філософські праці й виступала з лекціями про об’єктивізм в університетах США.

У всіх її роботах чітко відстежуються ідеї об’єктивізму й матеріалізму. Айн Ренд пропагувала розумний раціоналізм, здоровий егоїзм і атеїзм. Вона ненавиділа СРСР та обожнювала Америку, і розділяла людей на «творців» і «трутнів».

Письменниця пішла з життя в 1982 році після боротьби з раком легенів. Її поховали на кладовищі Кенсіко поруч із чоловіком, у містечку Валхала, штат Нью Йорк. Історія життя цієї жінки надихає. Щорічно у світі купують півмільйона її книг.

Книги автора Айн Ренд (Ayn Rand) :

330 грн
1300 грн
330 грн
330 грн
390 грн
360 грн
250 грн

Сьогодні купили