Книги автора Барбара Оаклі (Barbara Oakley) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Барбара Оаклі (Barbara Oakley)

Барбара Оакли

 

Історія життя Барбари Оклі заслуговує не меншої уваги, ніж її відомі книги. Вона — перекладачка, докторка наук, радистка, інженерка, інноваційна лекторка проєкту Coursera. Барбара виросла в родині військового, який займався розробкою харчування для астронавтів. З ранніх років вона вирішила зв’язати своє життя зі службою в армії США. Оклі закінчила Вашингтонський університет і працювала перекладачкою на радянському траулері в Беринговому морі.

Після служби Барбара вирішила змінити напрям. Вона вирішила вивчити математику, науку, яка їй давалася набагато складніше в порівнянні з гуманітарними знаннями. Для цього Оклі взялася за вивчення інженерії та електротехніки. Успішний перехід від гуманітарних до технічних наук вона описала в книзі «Навчитися вчитися. Як увімкнути свій мозок на повну». Разом із доктором Терренсом Сейновскі вона розробила інноваційний курс для Coursera «Вчимося вчитися».

Барбара — авторка декількох бестселерів, викладає, допомагає дітям і дорослим опанувати математику, й успішно популяризує точні науки.

Книги автора Барбара Оаклі (Barbara Oakley) :

360 грн
190 грн
523 грн

Сьогодні купили