Книги автора Бернар Вербер (Bernard Werber) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Бернар Вербер (Bernard Werber)

Бернар Вербер

Сучасний письменник Бернар Вербер народився в Парижі в 1960 році. У віці 5 років викладачі помітили здібності дитини до малювання, і стали активно розвивати їх. У 7 років Вербер написав своє перше оповідання «Пригода блохи». У ньому хлопчик дотепно описав подорожі комахи по людському тілу.

Крім французької мови, інші предмети давалися майбутньому письменникові з великими труднощами. Особливо важко йому було запам’ятовувати цифри та дані. Пізніше таке змішування інформації втілилося в дивний витвір «Энциклопедия относительного и абсолютного знания», де химерним чином змішалися правда і вигадка, наукові факти й містицизм.

Бернар Вербер активно захоплюється грою на електрогітарі, вивченням астрономії, а замість вивчення права обирає вчитися у Вищій школі журналістики. У 1983 році молодий Вебер здобув премію фонду News за репортаж про новий різновид мурах на Березі Слонової Кістки.

Перший роман Вербера, «Мурахи», вийшов в 1991 році, але не здобув широкої популярності. Проте це не зупинило письменника, він багато працює, і його наступні твори здобувають прихильні відгуки критиків та публіки.

На початок 2000х Вебер став відомим не тільки у Франції, але й за кордоном. Він пише в різних жанрах, включно з детективним. А його трилогія «Мы, боги» стала культовим бестселером.

Книги автора Бернар Вербер (Bernard Werber) :

319 грн
330 грн
408 грн
429 грн
375 грн
575 грн

Сьогодні купили