Книги автора Даніель Канеман (Daniel Kahneman) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Даніель Канеман (Daniel Kahneman)

Даніел Канеман (5.03.1934) — авторитетний американський вчений ізраїльського походження. Спеціаліст у галузі когнітивної та соціальної психології, один із засновників поведінкової економіки. Лауреат Нобелівської премії з економіки (2002). Співзасновник консалтингової компанії TGG Group.

Канеман здобув диплом бакалавра в Єврейському університеті (Єрусалим), де вивчав психологію й математику. Там же прослухав курс лекцій із філософії й логіці по завершенню роботи в армії Ізраїлю. У 1958 р. мігрував у США й через три роки здобув ступінь PhD в Каліфорнійському університеті (Берклі). У 1961 році Канеман повернувся на батьківщину і викладав у Єврейському та інших університетах. Наприкінці 70-х він знову поїхав у США для співпраці з американськими психологами. У цей час вийшли його перші статті з поведінкової економіки.

Даніел Канеман став відомим після проведених досліджень в у сфері оцінних суджень і ухвалення рішень в умовах невизначеності. Разом із колегами він вивчав роботу нашого мозку, щоби зрозуміти, чому ми часто поводимося не раціонально й нерозумно. Канеман виділив 2 системи мислення, «повільну» і «швидку», які й відповідають за наші вчинки. Усі умовиводи вчений виклав у книзі «Мислення швидке й повільне». Прочитавши її, ви зрозумієте, як і чому робите помилки; чому, здавалося б, логічні ідеї не приносять очікуваного результату, і як на це впливають емоційність та ілюзія вибору.

Тут ви можете купити книгу Даніеля Канемана українською або російською мовою з доставкою по Києву та Україні.

Книги автора Даніель Канеман (Daniel Kahneman) :

430 грн
430 грн
1470 грн
817 грн
1884 грн
2041 грн
788 грн

Сьогодні купили