Книги автора Девід Огілві (David Ogilvy) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Девід Огілві (David Ogilvy)

Девід Оґілві

Девід Оґілві – всесвітньо відомий маркетолог, рекламний промоутер та засновник кількох компаній, зокрема Ogilvy & Mather та Ogilvy PR. Один з найвидатніших експертів з реклами за версією журналу Time, включений у 1977 році до Залу слави реклами США. Здобув визнання як автор методологічної літератури з маркетингу, а також автографічного твору «Про рекламу», вперше опублікованого у 1963 році.

Студіював в Оксфордському університеті, але був змушений призупинити навчання, що було зумовлено фінансовими складнощами у родині. У 1931 році переїжджає до Парижа, де влаштовується помічником кухаря в готелі, а згодом комівояжером з продажу кухонних плит. Згодом отримує місце діловода в рекламному агентстві Mather & Crowther. У 1938 році Оґілві було командировано на рік до США до Інституту дослідження аудиторії Джорджа Геллапа.

Під час ІІ Світової війни працював у складі спецслужб Великої Британії. Відповідав за діяльність дипломатичного представництва посольств та питання безпеки. Уряд Ейзенхауера займався впровадженням розробок Оґілві останнього року війни. По закінченню війни та до того, як започаткувати власне рекламне агентство працював шеф-кухарем та фермером. За підтримки Mather & Crowther розпочав власну справу з залученням найвідоміших компаній, зокрема Adidas, American Express, Coca-Cola Company та інших.

Книги автора Девід Огілві (David Ogilvy) :

490 грн

Сьогодні купили