Книги автора Девід Іґлмен (David Eagleman) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Девід Іґлмен (David Eagleman)

Дэвид Иглмен

Девід Іґлмен – відомий у всьому світі нейробіолог, вчений, популяризатор науки. Володар ступеня PhD з нейронаук. Наймолодший член ради директорів Long Now Foundation. Зацікавився пристроєм нервової системи та сприйняттям часу ще у дитинстві.

На даний момент - аспірант відділення психіатрії та поведінкових наук Стенфордського університету. Керівник науково-дослідної лабораторії, що спеціалізується на дослідженнях сприйняття та вчинків, у Бейлорському медичному коледжі. Серед його наукових інтересів — сенсорне заміщення, сприйняття часу, синестезія, візуальні ілюзії, нейронауки та їх вплив на правові норми та стандарти. Засновник компаній BrainCheck (розробка портативних пристроїв для когнітивного тестування та діагностування струсів мозку) та NeoSensory (розвиток технологій сенсорного заміщення «звук – кінестетичне сприйняття»).

Автор бестселерів «Мозок. Ваша особиста історія» та «Інкогніто». Творець, продюсер та ведучий програми "Мозок", номінованої на премію "Еммі". Науковий консультант багатьох фільмів та серіалів, у тому числі «Сприйняття» (2012), та регулярний гість на передачах BBC, де бере участь у обговоренні літератури та науки.

Книги автора Девід Іґлмен (David Eagleman) :

340 грн
260 грн

Сьогодні купили