Книги автора Дмитро Карпачов купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Дмитро Карпачов

Дмитрий Карпачев

Дмитро Карпачов (01.12.1978) — практик-психолог, гештальт-терапевт, телеведучий. Займається психологією з 2001 року. Став відомий завдяки ролі ведучого в соціально-психологічному шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей».

Дмитро Карпачов займався дитячою психологією з 2009 року, після того, як дізнався, що й сам стане татом. Навчався маркетингу в Центральноукраїнському національному технічному університеті, вивчав психологію й коучинг у Вищій школі соціології за АН України. Крім вікової психології Дмитро Карпачова практикує гештальт-терапію, НЛП і бізнес-тренінги. У 25 років почав практикувати в рідному місті, консультуючи та проводячи майстер-класи.

Телевізійна кар’єра Дмитра Карпачова стартувала з проєкту «Шустер Live студія», але українські глядачі запам’ятали його завдяки телешоу «Кохана, ми вбиваємо дітей». Проєкт про складні стосунки дітей і батьків був створений за зразком американського шоу «Honey, we're killing the kids». Мета телешоу — показати, що сімейні конфлікти виникають не через примхи дітей, але неуважність батьків. Дмитро Карпачов ролі ведучого залучав сім’ю в експерименти, що показують їхні помилки виховання. Після «Кохана, ми вбиваємо дітей» Карпачова запрошували на «Детектор брехні», «Вагітна в 16», «Дочки-матері», «Врятуйте нашу сім’ю». Телешоу здобули широку популярність в інтернеті, через що їхня трансляція вийшла за межі України.

Книга Дмитра Карпачова «Як дати дитині все без грошей і зв’язків» — 7-тижневий тренінг за мотивами телевізійного досвіду психолога. «Як дати дитині все без грошей і зв’язків» — практичні рекомендації для тих, хто бажає поліпшити відносини з членами сім’ї. Примхи, грубість і лінь дітей, на думку Карпачова, лише симптоми більш глибинних проблем. Психолог не тільки вчить методам виховання, а й закликає батьків зрозуміти потреби дітей.

Книги автора Дмитро Карпачов :

410 грн
1340 грн

Сьогодні купили