Книги автора Дмитро Кибкало купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Дмитро Кибкало

 

Дмитро Кибкало — колишній директор продюсерського центру, івент-агентства «Колізей» і співробітник пресслужби футбольного клубу «Спартак». З 2008 до 2019 року — засновник відомої мережі магазинів настільних ігор «Мосигра», яка налічує 72 офлайн-магазинів. Сам Дмитро вважає, що в «Мосигра» в чистому вигляді не має конкурентів. Цікаво, що першою настолкою від «Мосигра» стала розробка батька Дмитра — «Шакал».

Зараз Дмитро Кибкало вчиться в Стенфордському університеті. Обов’язковою для будівництва успішного бізнесу він вважає книги, інтернет і розумних людей. Так, Дмитро записує все, що почув на галузевих конференціях або прочитав у книгах, а потім ділиться з колегами в листування. Як зізнається сам Дмитро, кращі інвестиції — у бізнес: так у 2018 році бізнесмен відкрив фастфуд, вклав гроші в мережу футбольних шкіл і магазин електротоварів.

Також Дмитро Кибкало став співавтором книг «Бизнес как игра» і «Бизнес на свои», а також настільних ігор «Шакал» і «День вождів». Головне хобі підприємця — футбол: так, він впродовж багатьох років керує командою студентів і випускників МДУ.

Книги автора Дмитро Кибкало :

411 грн

Сьогодні купили