Книги автора Дженніфер Арментраут (Jennifer Lynn Armentrout) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Дженніфер Арментраут (Jennifer Lynn Armentrout)

Дженнифер Арментроут

 

Популярна американська письменниця із Західної Віргінії, авторка понад півсотні фантастичних видань для підлітків, а також еротичних любовних романів. Її книги неодноразово ставали бестселерами за версією авторитетного видання The New York Times, а також визнавалися національними бестселерами.

Дженніфер Арментроут народилася 1980 року. Письменницький талант виявився в неї ще в школі, коли на уроках алгебри вона писала невеликі оповідання. Дебютний роман «Напівкровка», який відкрив серію «Ковенант» про напівлюдей-напівбогів, вийшов восени 2011 року. А через пару місяців було опубліковано другий роман автора — «Обсидіан», який дав початок популярному фантастичному циклу «Лакс» про сім'ю інопланетян, які ховаються на Землі від космічних ворогів. Він кілька місяців протримався у списках бестселерів The USA Today та The New York Times. Також велику популярність набула серія «Темні елементи» про непрості стосунки верховного демона із мисливцем на цих істот.

Основний наголос у творчості автор робить на любовні лінії, фантастична складова у творах Арментроут є лише засобом. Також Дженніфер під псевдонімом J. Lynn пише дорослі любовні романи, які користуються не меншою популярністю, ніж її фантастичні книги.

Книги автора Дженніфер Арментраут (Jennifer Lynn Armentrout) :

Вибір читачів Лідер продажів за місяць
297 грн
330 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
330 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
297 грн
330 грн
495 грн
550 грн
330 грн

Сьогодні купили