Книги автора Джордан Пітерсон (Jordan B. Peterson) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Джордан Пітерсон (Jordan B. Peterson)

 

Джордан Пітерсон (12.06.1962) — філософ, до 2018 року — канадський клінічний психолог, і професор психології Торонтського університету. Він широко відомий як зірка YouTube й активний учасник академічних дискусій. Джордан виступає провокатором у консервативному науковому «болоті».

Пітерсон також є автором книги «12 правил життя. Як перемогти хаос», яка розійшлася у всьому світі накладом більше ніж 2 мільйони примірників. Дарма що те, що видання ґрунтується на нотатках Пітерсона в Quora, у ній є посилання на знакові праці людства: Біблію, роботи Ніцше, Фрейда, Юнга й Достоєвського.

Пітерсона називають альтернативним правим, хоча сам він себе називає «класичним британським лібералом». Джордан часто виступає за соціалізацію системи охорони здоров’я, поділ багатства на користь найбідніших і декриміналізацію наркотиків. Йому вдається брати найскладніші ідеї, стародавні й сучасні міфи, і перетворювати їх на розважальну форму. Напевно цим і пояснюється популярність його YouTube-лекцій, які збирають мільйони переглядів. Джордана можна назвати «рок-зіркою у світі академіків».

Книги автора Джордан Пітерсон (Jordan B. Peterson) :

360 грн

Сьогодні купили