Книги автора Джун Коен (June Cohen) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Джун Коен (June Cohen)

Джун Коен

 

Джун Коен – американська продюсерка та підприємиця. Генеральна директорка WaitWhat — медіакомпанії, яку вона заснувала разом із Дероном Тріффом. WaitWhat створює подкасти Masters of Scale з Рідом Гоффманом, Should This Exist, Meditative Story та Spark & Fire. 

Коен також була ведучою подкасту Sincerely X у першому сезоні. До грудня 2015 року вона була виконавчою продюсеркою TED Media для TED. Вона очолила переведення конференції в онлайн, запустивши серію подкастів TEDTalks у 2006 році, оновлений сайт TED.com у 2007 році, проєкт TED Open Translation у 2009 році, проєкт TED Open TV у 2010 році та TED Conversations у 2011 році.

У 2017 році Коен заснувала медіакомпанію WaitWhat разом із Дероном Тріффом, колишнім керівником відділу медіапартнерства та дистрибуції TED.

WaitWhat публічно взяла на себе зобов'язання дотримуватися гендерного балансу 50/50 як у подкасті Masters of Scale, так і серед своїх інвесторів. Компанія залучила 1,1 млн доларів від гендерно збалансованих групи, спочатку залучивши гроші від жінок-інвесторів.

Книги автора Джун Коен (June Cohen) :

Вибір читачів
399 грн
349 грн
474 грн
1935 грн

Сьогодні купили