Книги автора Екхарт Толле купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Екхарт Толле

Экхарт Толле

Справжнє ім'я автора - Ульріх Леонард Толле. Популярний філософ і письменник, відомий світовій громадськості як один з найавторитетніших духовних наставників. З творчістю Екхарта Толле знайомі читачі з усіх куточків землі. Одна з перших його книг «Сила моменту зараз» була перекладена 33 мовами і очолила список світових бестселерів. Майже все своє життя автор працює на терені духовної літератури, його книги є симбіозом релігійної філософії і практики. Купити книги Екхарта Толле варто тим читачам, які жадають прозріння і всебічного розвитку.

Праці цього автора лише на перший погляд здаються нецікавою релігійної догматикою. Насправді Екхарт Толле передає знання «просвітлених», які активно використовуються в рамках підготовки спецслужб багатьох країн світу. У книгах можна знайти опис унікальних у своєму роді духовних практик.

Екхарт Толле народився в 1948 році. З самого дитинства він страждав затяжними нападами депресії. До 29 років закінчив Лондонський університет і поступив в Кембридж як аспірант. Якраз в цей період життя він зіткнувся з настільки потужним нападом тривоги і депресії, що справа ледь не дійшла до самогубства. Перебуваючи в такому стані, його особистість почала трансформуватися. Буквально за одну ніч мученик перетворився в безтурботного мудреця. Вічно скутий, боязкий і неуважний невротик обернувся доблесним учителем, за яким сьогодні слідують сотні мільйонів людей по всьому світу.

Основна бібліографія письменника включає всього чотири книги: «Сила моменту зараз», «Практика», «Тиша говорить» і «Нова Земля». Через усі твори червоною ниткою проходить ідея необхідності самостійного вдосконалення особистості. Письменник хоче донести до читача, що «спотворена» людина робить «спотвореним» і навколишній світ. Війни, злочини та інші пороки виростають саме від нестачі краси внутрішнього світу, від відсутності гармонії і почуття гомеостазу.

Залишаючи відгуки про книжки Екхарта Толле, критики сходяться на думці, що праці цього письменника змушують переосмислити життєву філософію. Головною особливістю книг є особлива манера оповіді. Автор не намагається вселяти і не змушує повірити в його релігію. Твори містять лише факти, які будь-хто може перевірити на собі і через цей досвід прийти до розуміння філософії автора.

Можна сказати, що його книги читаються не розумом, а почуттями і серцем. Багато шанувальників Екхарта відзначають, що, знайомлячись з його літературою, можна прийти до розуміння таких речей, які не вийде висловити словесно, їх можна тільки відчути.

Книги автора Екхарт Толле :

Вибір читачів
314 грн
330 грн
308 грн
275 грн
852 грн
867 грн
356 грн
375 грн

Сьогодні купили