Книги автора Елізабет Ґілберт (Elizabeth Gilbert) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Елізабет Ґілберт (Elizabeth Gilbert)

Элизабет Гилберт

Елізабет Гілберт (18.07.1969) — американська журналістка й письменниця. Всесвітню популярність їй приніс автобіографічний роман «Їсти, молитися, кохати».

Елізабет народилася в місті Вотербері (штат Коннектикут, США) у сім’ї інженера-хіміка й медсестри. Дитинство дівчини і її старшої сестри Кетрін (яка теж стала письменницею) пройшло на фермі, де батьки вирощували різдвяні ялинки. Далеко від цивілізації дівчата багато часу проводили з книгами й писали перші оповідання.

Після школи Гілберт вчилася в Університеті Нью-Йорка на факультеті політології, і в 1991 році здобула бакалаврський ступінь. Далі був підробіток офіціанткою, кухарем й журналісткою.

У 1993 році у виданні Esquire надрукували розповідь Гілберт «Пілігрими». Публікація допомогла їй зробити успішну кар’єру позаштатної журналістки. Її статті публікувалися в The New York Times Magazine, PIN, Allure, Real Simple і ін.

Колись Елізабет працювала в легендарному барі «Бридкий койот», і розповіла про це в статті «Муза салону «Бридкий койот». Її опублікували в журналі GQ в 1997 році, а незабаром історія стала основою популярного фільму.

Роман «Їсти, молитися, кохати» вийшов у 2006 році й зробив Елізабет Гілберт відомою. У мемуарах вона розповідає про невдалі стосунки та розлучення письменниці, про подорожі й пошуки себе. У 2010 році вийшов однойменний фільм із Джулією Робертс у головній ролі.

У книзі «Велика магія» Елізабет Гілберт ділиться секретами, які допомагають їй творити й писати книги.

Ви можете замовити книгу на нашому сайті російською або українською мовою з доставкою по Києву та Україні.

Книги автора Елізабет Ґілберт (Elizabeth Gilbert) :

400 грн
500 грн
320 грн
350 грн
350 грн
1349 грн

Сьогодні купили