Книги автора Євген Черняк купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Євген Черняк

Євген Черняк (12.04.1969) — український бізнесмен, голова наглядової ради холдингу Global Spirits, який входить у ТОП-5 світових виробників горілки за даними міжнародного рейтингу Drink Internationals. Свій бізнес Черняк починав зі збору машин «Таврія» і продажу їх у країнах СНД. Пізніше бізнесменові захотілося чогось більш стабільного і він відкрив перший продуктовий кіоск. Так почалося сходження Євгена Черняка, який у 2009 році потрапив до рейтингу «Найбагатші люди України» за версією Forbes Ukraine. Євген Черняк також побудував лікеро-горілчаний завод «Хортиця», чия продукція широко експортується за кордон. За словами Євгена, бренд «Хортиці» його команда виводила на ринок за книгою «Маркетингові війни» Джека Траута. Перед запуском Черняк також уважно вивчив досвід Траута, Уелча, Кійосакі, Тарасова й Кові. Зараз уже самого підприємця запрошують спікером на найкрутіші бізнес-конференції у всьому світі: LalaConf, Infinity Business Forum, Бізнес-концентрат 4.0 і багато інших.

Євген запустив YouTube-проєкт Big Money, у якому з 2018 року він проводить інтерв’ю з іншими бізнесменами. Серед гостей Big Money були Давид Браун (Template Monster), Лера Бородіна (G.Bar, Oh my look!), Оля Кудиненко (благодійний фонд «Таблеточки»), Андрій Оністрат («біжить банкір») і багато інших. Свій проєкт Євген Черняк позиціює як джерело практичної інформації для тих, кому потрібні великі гроші. Менше ніж за два роки на YouTube-канал підписалося 300 000 користувачів!

За підсумками роботи проєкту Євген написав книгу «Big Money: принципы первых. Откровенно о бизнесе и жизни успешных предпринимателей» — про людей, які завжди шукають можливості й знаходять їх.

Книги автора Євген Черняк :

З даними параметрами книг не виявлено

Сьогодні купили