Книги автора Євген Харук купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Євген Харук

Харук Євген

Художник, ілюстратор. Народився 1990 року в Києві. У 2014 закінчив видавничо-поліграфічний факультет (кафедра графіки) НТУУ «КПІ» з дипломом магістра. Працював із різними компаніями як дизайнер та ілюстратор. Зараз сконцентрований на напрямі ґеймдеву та у вільний час займається книжковою ілюстрацією. Ментор у School of Visual Communications.

Перші спроби зробити власну книжку були ще в дошкільному віці: разом із бабусею, яка допомагала зшивати сторінки та вигадувати історії, писати та корегувати текст – проте ілюстрації Євген принципово малював сам. А згодом у цій сфері почав здобувати освіту та виконувати свої перші комерційні проекти.

Ілюстрував «Тигроловів» Івана Багряного (Час майстрів, 2016). Долучився до проекту «Це зробила вона» (Видавництво, 2019). Написав та проілюстрував власну історію «Мандрівка пана Будяка» (Віват, 2021). Створив ілюстрації для «Таємної ради вітрів» Саші Войцехівської (Віват, 2022). Втілив авторський комікс без слів «Віч-на-віч» (UA Comix, 2021). Проілюстрував історії про події війни для проекту Inker упродовж 2022–2023 рр.: «Дідові казки на ніч» та «Щоденник у полоні» Дениса Борисюка, а також «Казах» Тараса Кунця.

Як дизайнер працював над книжковими обкладинками для кількох видавництв. Також Євген створює арт для ігор, мультиків, реклами.

Книги автора Євген Харук :

180 грн

Сьогодні купили