Книги автора Євген Комаровський купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Євген Комаровський

Евгений Комаровский

 

Євген Олегович Комаровський — лікар-педіатр, що здобув велику популярність і визнання серед батьків, завдяки тому, що зміг простою і зрозумілою мовою розповісти дорослим про здоров’я і хвороби дітей, і методи надання допомоги. Особливо його поради корисні молодим батькам, які часто стикаються з браком інформації про здоров’я малюка. Книги Євгена Олеговича — відмінне сучасне керівництво для всіх, кому важливий здоровий глузд у вихованні дитини.

З 2006 року Комаровський відкрив консультативний медичний центр — «Клиником». З 2010 року Євген Олегович веде телепрограму «Школа доктора Комаровського». Крім того, він автор кількох науково-популярних книг і статей про здоров’я дітей.

Перша книга Комаровського «Начало жизни вашего ребенка», яка вийшла в 1996 році, відразу завоювала популярність серед читачів. Як і її продовження «Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников». У книгах Євген Олегович детально пояснив особливості росту й розвитку малюків, необхідність проведення аналізів і обстежень, відповів на часті питання, що стосуються початку прикорму, харчування дітей та щеплень.

За словами самого Комаровського, він не класичний вчений, а, швидше автор, що популяризує науку. Методика і книги Комаровського завоювали таку популярність серед глядачів і читачів через простоту, доступність та адаптивність до реалій нашого життя.

Книги автора Євген Комаровський :

З даними параметрами книг не виявлено

Сьогодні купили