Книги автора Євгенія Кузнєцова купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Євгенія Кузнєцова

Євгенія Кузнєцова

Євгенія Кузнєцова – дослідниця медіа та комунікацій. Докторка філософії у галузі міжнародних та міжкультурних досліджень Університету Деусто (Іспанія). Перекладачка. Авторка книжок «Готуємо в журбі», «Спитайте Мієчку», а також просвітницького ютуб-каналу «Мова-меч».

Перші роки життя минули на Дніпропетровщині та Вінниччині. З дитинства поглиблено вивчала англійську мову, оскільки мріяла в майбутньому працювати у сфері міжнародної журналістики. Після закінчення школи вступила до Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Навчаючись в аспірантурі, була учасницею програми Erasmus+, у рамках якої пройшла двомісячний курс іспанської мови. Переїхала до Іспанії, де продовжила працювати над дисертацією, а також паралельно почала викладати постколоніальні студії. 2015 року здобула ступінь доктора філософії у галузі міжнародних та міжкультурних досліджень Університету Деусто.

2020 року самостійно видала артбук «Готуємо в журбі», у підготовці якого взяли участь 30 художників та ілюстраторів. Це етнографічний путівник, присвячений особливостям української гастрономічної культури. Проте справжня популярність прийшла до авторки після виходу роману «Спитайте Мієчку», надрукованому у львівському «Видавництві Старого Лева». Твір, написаний у жанрі сімейної саги з елементами магічного реалізму, отримав кілька перевидань та увійшов до короткого списку літературної премії «Книга року ВВС-2021». Крім того, оповідання Євгенії опубліковані у різдвяних антологіях Старого Лева.

У ролі медіаконсультантки співпрацювала з такими міжнародними організаціями, як ООН та ОБСЄ. Є учасницею проєкту Університету Осло з дослідження медіапростору сходу України, включно з окупованими територіями. Веде просвітницький блог «Мова-меч», в якому ділиться відео на мовознавчі теми. Працює над книжкою про мовну політику СРСР, поштовхом до написання якої стали сучасні мовні дискусії в Україні. Також у 2023 році вийшов роман під назвою «Драбина», в якому йдеться про людей, змушених виїхати за кордон через повномасштабне російське вторгнення на територію нашої держави.

Книги автора Євгенія Кузнєцова :

250 грн
280 грн
292 грн
365 грн

Сьогодні купили