Книги автора Гарік Корогодський купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Гарік Корогодський

Гарик Корогодский

Гарік Корогодський – київський бізнесмен, письменник, блогер, меценат, співзасновник благодійного фонду «Життєлюб». Співвласник фітнес-центру "Акваріум" та ТРЦ "Dream Town", генеральний директор компанії "Віта Верітас".

Гарік Корогодський народився у звичайній єврейській родині. Батько працював на будівництві, мати була бухгалтером. Виріс у київських районах Відрадний та Солом'янка. З першого класу регулярно займався підробітками.
Перший легальний заробіток Гарік мав у 13 років, коли влаштувався охоронцем хлібобулочного магазину. Згодом трудова кар'єра продовжилася в Московському театрі звірів — електриком.

У 1975 році закінчив школу та вступив до Київського електромеханічного технікуму залізничного транспорту імені Миколи Островського, де здобув фах техніка-електрика. А в 1985 році отримав спеціальність «Електрифікація залізничного транспорту» в Московському інституті інженерів залізничного транспорту.

У 1994 році Гарік заробив перший мільйон. Окрім успіху та звичайних ринкових невдач, у «лихі дев'яності» він зазнав рекету і кривавих наїздів. Через це, Корогодський кілька місяців переховувався в Ізраїлі. Сім'я прожила там 10 років.

1995 року Гарік повернувся до Києва та зайнявся продажем комп'ютерної техніки, яку закуповували в Сінгапурі. Згодом він і партнери налагодили в Україні постачання нафтопродуктів, заснувавши «Альфа-Нафта».

Зрештою, Гарік вийшов з нафтового бізнесу та перейшов до девелопменту. Корогодський досі займається комерційною нерухомістю та зосередив діяльність на Києві.

2001 року побудовано та відкрито торгівельний центр «Глобус» (37 тис. м2 під Майданом Незалежності), що став найдорожчим в Україні. Але ще 2007 року «Глобус» було продано британському фонду London & Regional Properties. За незалежними оцінками вартість цієї нерухомості становила 200 млн доларів. Отримані кошти пішли на торгово-розважальний центр Dream Town («Дрім Таун»), який на Оболоні звели Гарік Корогодський, Олександр Меламуд та Михайло Шпільман. Разом із додатковими залученими інвестиціями загальна вартість оцінюється в 250 млн доларів..

2009 — чемпіон світу з гри в преферанс в категорії «Професіонали».

2013 року Гарік Корогодський із Тіною Михайловською заснували благодійний фонд «Життєлюб». Також для малозабезпечених пенсіонерів відкриваються пункти безкоштовного гарячого харчування «Обід без бід».

У 2015 році Гарік Корогодський запустив фіктивну передвиборчу кампанію на виборах міського голови Києва «Я — твій самовисуванець!».

2015 року Корогодський і Міжнародний інститут менеджменту в Києві запустили освітню програму з підготовки майбутніх топ-менеджерів України Generation.ua. Проєкт побудовано на міжнародних стандартах MBA та MPA.

Гарік Корогодський характерний своєю відкритою та доволі зухвалою поведінкою. Він яскраво одягається, носить характерні кольорові окуляри, з яких має колекцію.

Гарік Корогодський — активний блогер на Facebook. Соціальну мережу використовує як форму захисту бізнесу, оскільки не збирається інтегруватися до влади.
Але має намір стати мером Києва, для чого готовий відмовитися від громадянства Ізраїлю.


  Гарик Корогодский

  garikkorogodski

Книги автора Гарік Корогодський :

299 грн

Сьогодні купили