Книги автора Ґреґ Гоффман (Greg Hoffman) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Ґреґ Гоффман (Greg Hoffman)

Ґреґ Гоффман

Ґреґ Гоффман — світовий бренд-лідер, колишній директор з маркетингу NIKE, засновник і керівник консультативної групи Modern Arena.

Понад 27 років Ґреґ обіймав керівні посади в маркетингу, дизайні та інноваціях у NIKE, включно з маркетинговим директором бренду. У своїй останній посаді віце-президента NIKE з інновацій глобальних брендів він очолював команди, які мали завдання уявити майбутнє розповіді історій та споживчого досвіду бренду.

Ґреґ керував комунікаціями та досвідом бренду NIKE, оскільки NIKE зміцнював свої позиції як один із видатних оповідачів брендів сучасної епохи та провідний новатор у цифрових і фізичних брендах. Його роль у розвитку маркетингу та дизайну в цей період була визнана в 2015 році, коли компанія Fast Company назвала його одним із найкреативніших людей у ​​бізнесі. Він також отримав визнання за його трансформаційне лідерство в галузі через щорічні списки Business Insider 50 Most Innovative CMOs та AdAge Power Players.

Понад два десятиліття він мав важливий стратегічний і творчий вплив на Nike на всіх великих глобальних спортивних подіях, на запуск фірмових продуктів і інновацій NIKE, а також на розбудову брендів своїх спортсменів.

Під його керівництвом компанія Nike просувала теми рівності, сталого розвитку та розширення можливостей через спорт у деяких зі своїх найважливіших комунікацій бренду. Ця робота була частково зумовлена ​​його роллю в Консультативній раді Мережі темношкірих співробітників NIKE та членом ради директорів фонду NIKE.

Сьогодні як засновник і директор Modern Arena Ґреґ консультує бренди, стартапи та некомерційні організації зі списку Fortune 1000 щодо посилення бренду, зростання бізнесу та соціального впливу. Він входить до консультативних рад брендів Shred Adventures і AO-Air і є членом правління Summit Impact, філантропічного підрозділу Summit Series.

Крім того, він є інструктором з брендингу в коледжі бізнесу Лундквіста при Університеті Орегона та головою опікунської ради з питань інновацій Міннеаполіського коледжу мистецтва та дизайну. У 2022 році Ґреґ поширює весь свій досвід бренду у світ у своїй новій книзі «Емоції за дизайном: уроки креативного лідерства з життя в Nike».

Книги автора Ґреґ Гоффман (Greg Hoffman) :

399 грн

Сьогодні купили