Книги автора Гай Кавасакі (Guy Kawasaki) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Гай Кавасакі (Guy Kawasaki)

Гай Кавасакі (30.08.1954) — підприємець, інвестор, ексєвангеліст Apple і легенда Кремнієвої долини. Експерт у питаннях створення й розвитку стартапів, автор 13 книг.

Народився і виріс на Гавайських островах. Здобув ступінь бакалавра психології в Стенфорді й диплом MBA в Каліфорнійському університеті (Лос-Анджелес).

Після закінчення навчання Кавасакі дізнався секрети продажів у ювелірній фірмі Nova. У 1984 році він влаштувався на роботу в Apple, де був захоплений новими можливостями комп’ютерів Macintosh. Він був маркетинговим євангелістом цього бренду багато років.

Крім Apple, Кавасакі співпрацює і з іншими організаціями. У 2013 році він став радником генерального директора підрозділу Motorola в Google. У квітні 2014 року обраний євангелістом австралійської онлайн-компанії Canva, яка займається графічним дизайном. Також він посол бренду Mercedes Benz USA і піклувальник WMF — некомерційного фонду підтримки Вікіпроєктів.

Гай Кавасакі — засновник венчурної компанії GarageTechnologyVentures і співзасновник Nononina, яка розробляє вебсайти.

Щорічно спікер має приблизно 50 виступів. Його клієнти — десятки організацій, включно з Microsoft, Nike, Gartner, Audi, Breitling і д.р. Також консультує перспективні стартапи й пише книги про підприємництво, інновації та євангелізації.

Бестселери Кавасакі корисні всім, хто створює або хоче поліпшити свій бізнес.

Книги Гая Кавасакі можна придбати на нашому сайті з доставкою по Києву та Україні.

Книги автора Гай Кавасакі (Guy Kawasaki) :

0 грн

Сьогодні купили