Книги автора Гел Елрод (Hal Elrod) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Гел Елрод (Hal Elrod)

Хэл Элрод

Гел Елрод (30.05.1979) — американський підприємець, коуч особистісного зростання й автор бестселера «Магія ранку».

Народився і виріс у Каліфорнії. У 1999 році майбутній письменник потрапив у ДТП. В автомобіль, у якому він їхав із друзями, врізалася вантажівка з п’яним водієм за кермом. Гел Елрод одержав множинні травми, пережив клінічну смерть і впав у кому.

Лікарі не давали ніяких гарантій, що він коли-небудь зможе ходити. Але через кілька днів хлопець почав йти на поправку. Особиста трагедія навчила його, що не буває непереборних перешкод. І цим він почав ділитися з людьми.

Під час світової фінансової кризи 2007–2008 в житті Гела Елрода стався другий переломний момент. По вуха в боргах, він страждав від депресії. Один із його друзів порадив йому бігати вранці. Не зважаючи на всі травми після аварії. Ранні підйоми допомогли автору повернути гарний настрій, скинути зайву вагу й налагодити своє життя.

Через кілька років на прилавках США з’явилася книга Хела Елрода The Miracle Morning, яка змінила життя мільйонів жителів з усіх куточків планети. Книга «Магія ранку» розповідає про те, як використовувати першу годину після пробудження для особистісного зростання.

Упродовж години автор пропонує насолодитися тишею, проговорити мантри, візуалізувати їх, зайнятися фізичними вправами, читати й писати щось (щоденник, фрірайтинг тощо).

Зараз Гел Елрод виступає з тренінгами, бігає марафони, веде подкаст «Добийся своїх цілей», записує музику в стилі хіп-хоп і насолоджується сімейним життям.

Книги автора Гел Елрод (Hal Elrod) :

330 грн
290 грн
330 грн
589 грн

Сьогодні купили