Книги автора Говард Лавкрафт (Howard Phillips Lovecraft) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Говард Лавкрафт (Howard Phillips Lovecraft)

Говард Лавкрафт

Всесвітньо відомий американський письменник і журналіст, який зробив неоціненний внесок у розвиток літературних жанрів жахів і фантастики. Нерідко в оповіданнях Говарда Лавкрафта в оригінальній формі переплітаються відразу кілька жанрів, завдяки чому письменник створює ні з чим не порівнянні твори. Його книги настільки унікальні і самобутні, що нерідко виділяються в окремий жанр літератури - «лавкрафтовскі жахи». Саме його фантазії належить створення міфів про Ктулху, до яких після неодноразово поверталися багато інших письменників, режисери і музиканти. Купити книги Говарда Лавкрафта варто всім поціновувачам класичних жахів, а також любителям літератури, яка дійсно лоскоче нерви.

Народився майбутній відомий письменник в 1890 році в США. Ще в молодому віці йому довелося пережити багато сумних подій, включаючи ранню смерть батька. Більшу частину вільного часу хлопчик проводив на самоті, і йому часто снилися кошмари.

Літературна діяльність автора розпочалась з поезії. Перші вірші датуються тисячі вісімсот дев'яносто сьомим роком, а кращі з них увійшли в книгу віршів «Гриби з Юггота». Що ж стосується прози, то загальна кількість творів, написаних автором самостійно, - понад 60, а в співавторстві - 33. На превеликий жаль, не всі твори Говарда Лавкрафта збереглися до наших днів - деякі ранні роботи були втрачені.

Серед перших відомих жахів Говарда Лавкрафта варто виділити «Дагон» - розповідь, створена автором за мотивами одного з своїх численних кошмарів. Твір написано у формі передсмертної записки головного героя. Вирвавшись з полону німців, він кілька днів дрейфує посеред океану, поки не потрапляє на таємничий острів, де мешкає Дагон - божество пантеону міфів Ктулху. Герою вдається втекти від монстра, але психіка його після цього виявляється безповоротно порушеною.

Для творів письменника характерно повторення одних і тих самих елементів: вигадана книга мертвих Некрономикон, місто Аркхем, Міскатонікскій університет - відсилання на них зустрічаються в різних оповіданнях і повістях. Але перший раз зустрічаються вони в творі «Жах Данвіч».

Серед найбільш відомих оповідань Говарда Лавкрафта варто також виділити книги «Поклик Ктулху», «Селефаіс», «Музика Еріха Цанна», «Випадок Чарльза Декстера Варда», «Тінь з лихоліття».

Всі книги Говарда Лавкрафта справили величезний вплив на розвиток літературних жанрів жахів, фантастики і містики. Цьому письменнику вдячні такі відомі особистості, як Роберт Блох, Кларк Ештон Сміт, Август Дерлет і Стівен Кінг. Містицизм в його творах не міг залишитися непоміченим і для окультистів. Багато схильні до містичних теорій світоустрою люди вважали письменника обраним, який отримував справжню інформацію про світ в своїх снах і лише перекладав її на папір.

Його твори справили також великий вплив на кінематограф і музику.

Книги автора Говард Лавкрафт (Howard Phillips Lovecraft) :

210 грн
310 грн
170 грн
335 грн
210 грн
260 грн
260 грн
210 грн
790 грн
220 грн

Сьогодні купили