Книги автора Ігор Манн купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Ігор Манн

Игорь Манн

Ігор Манн (26.03.1965) — відомий маркетер, кандидат економічних наук, тренер і консультант, автор книг про маркетинг, PR, продажі і клієнтоорієнтованість. Співзасновник видавництва «МІФ». За плечима Ігоря Манна понад 25 років практики на посадах директора з маркетингу в агробізнесі, телекомунікації, нерухомості і видавничій справі.

Родом з Одеси. Закінчив Московський інститут управління, де потім викладав на кафедрі зовнішньоекономічної діяльності. У 1993 році дістав посаду менеджера з комунікацій у філії швейцарської компанії «Ciba-Geigy».

Бажання поділитися професійними знаннями Ігор Манн переросло в написання книг і організацію авторських тренінгів. У 2003 році виходить «Маркетинг на 100 %» і відразу стає бестселером. Через пів року Ігор Манн провів свій перший тренінг, і відтоді уже півмільйона осіб були слухачами тренера.

Треба також зазначити бестселери письменника «Маркетинговая машина. Менеджер становится директором»(у співавторстві з А. Турусиной), «Маркетинг без бюджету. 50 дієвих інструментів», «Номер 1. Як стати найкращим у тому, що ти робиш», «Бизнесхак на каждый день. Экономьте время, деньги и силы». У них Ігор Манн ділитися з читачами наборами практичних інструментів, яскравими прикладами зі своєї практики й корисними порадами.

Книги Ігоря Манна можна придбати на нашому сайті з доставкою по Києву та Україні.

Книги автора Ігор Манн :

440 грн
440 грн
200 грн
836 грн

Сьогодні купили