Книги автора Ілля Полудьонний купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Ілля Полудьонний

Ілля Полудьонний

Ілля Полудьонний — сертифікований гештальт-терапевт, психолог, співзасновник платформи онлайн-психотерапії TreatField. Ведучий популярного подкасту «Простими словами» та співавтор однойменної книги.

Ілля Полудьонний вивчав психологію в Київському національному лінгвістичному університеті та гештальт-терапію в Гештальт університеті Києва. Приватну практику розпочав у 2014 році. Займався дельфінотерапією, допомагаючи людям з особливостями розвитку. Заснував психологічний кіноклуб і кінотерапевтичну групу. Впродовж 5 років працював консультантом на соціальних телепроєктах.

Як психотерапевт, Ілля Полудьонний працює з темами злості, сексуальністю, складнощами у відносинах сімей та пар.

Ілля Полудьонний ділиться досвідом у книзі «Простими словами. Як розібратися у своїх емоціях». Разом із письменником Марком Лівіном автори ретельно досліджують усі прояви емоцій: злості, втрати, заздрощів, закоханості, гордині тощо. Книга виправдовує свою назву: психологічна теорія буде зрозумілою навіть тим, хто не цікавиться цією темою. Ціль Іллі Полудьонного та Марка Лівіна — популяризувати звичку піклуватися про своє ментальне здоров’я.

Книги автора Ілля Полудьонний :

Вибір читачів Лідер продажів за місяць
250 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
300 грн
494 грн

Сьогодні купили