Книги автора Юлія Рацебуржинська купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Юлія Рацебуржинська

Юлія Рацебуржинська

 

Юлія Рацебуржинська народилася 5 лютого 1991 року в Білій Церкві.

З дитинства марила журналістикою, років у 12-ть почала публікуватися у місцевих виданнях. Знадобилося 15 років в професії, щоб зрозуміти, що це не те, на що вона готова витратити своє життя. В голові Юлії завжди стільки ідей, що в рамках журналістики певної миті стало затісно.

«Я почала генерувати ідеї на професійній основі як креативна директорка студії брендингу, – говорить Юлія Рацебуржинська. – Але головна моя посада – менеджер із подолання вікових криз, фахівець із роботи з протестами проти овочевого рагу і прибирання іграшок. Скорочено – мама. Це найскладніша робота, але вона найбільше надихає».

Для авторки читати з дітьми – особливе задоволення. «Мені взагалі здається, що діти – найкращі читачі, – міркує Юлія. – Я тішуся з того, як цікаво вони часом сприймають історії і тексти, як потім відтворюють сюжети книжок у своїх іграх. Діти ще й найбільш чесні читачі. Якщо історія їх не захоплює, вони ніколи не робитимуть вигляд, що вона класна – нехай би якою модною та не була. Тому можливість писати для дитячої аудиторії – велика честь і гігантська відповідальність».

Книги автора Юлія Рацебуржинська :

210 грн
294 грн

Сьогодні купили