Книги автора Джим Коллінз (Jim Collins) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Джим Коллінз (Jim Collins)

Джим Коллінз (25.01.1958) – відомий американський дослідник, письменник та бізнес-консультант. Експерт з питань управління та лідерства. Його книги «Побудовані назавжди», «Від доброго до великого», «Як гинуть великі», «Великі на власний вибір» стали бестселерами серед підприємців та топ-менеджерів усього світу.

Сім років викладав у Вищій школі бізнесу (Стендфордський університет), де 1992 року був удостоєний нагороди за свою діяльність. Практичний досвід менеджменту автор напрацював у компаніях McKinsey and Company, Hewlett-Packard і CNN International. Статті Коллінза друкувалися в авторитетних виданнях Fortune, Harvard Business Review, Business Week.

Джим Коллінз заснував власну лабораторію менеджменту у Боулдер, США (1995 р.). Вже два десятиліття, разом із дослідницькою групою, вивчає розвиток компаній різного масштабу. Було зібрано інформацію про бізнес процеси кількох тисяч підприємств. Результати роботи стали основою його шести книг. Автор розкриває такі питання: чому одні компанії досягають високих результатів, а інші зникають, які фактори є спільними для компаній-довгожителів і як стати успішним керівником.

Крім досліджень, Коллінз консультує великі бренди та національні установи. Співпрацював з Інститутом Джона Хопкінса, Американською асоціацією шкільних інспекторів, Асоціацією церковних лідерів, Корпусом морської піхоти США, Американськими ґерл-скаутами.

Ви можете ознайомитись з книгами Джима Коллінза на сайті kniga.biz.ua та замовити доставку по Києву та Україні.

Книги автора Джим Коллінз (Jim Collins) :

360 грн
360 грн
1083 грн
420 грн

Сьогодні купили