Книги автора Джо Диспенза (Joe Dispenza) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua


Джо Диспенза (Joe Dispenza)

Джо Диспенза

Джо Диспенза (18.07.1961) — доктор-нейрофізіолог, професор нейрохіміі й нейробіології, лектор і письменник зі США. Займається дослідження у галузі неврології, хімії та функцій мозку, біології клітин, пам’яті й старіння.

Доктор Джо Диспенза переконаний, що кожна людина має необмежений потенціал, але стереотипи мислення заважають його розкрити. Ключова теорія книг Джо Диспенза полягає в тому, що наші звички створюють у мозку стійкі нейронні мережі. Тому навіть найімпульсивніші дії — результат минулого. Залежно від цього і формується характер. Хтось у кризовій ситуації завмирає, інші намагаються уникнути страждань, треті — борються. Джо Диспенза належить до останніх.

Теорія нейронних мереж не існувала, якби не трагічний досвід автора. У ДТП він одержав серйозну травму, що загрожує інвалідністю. Лікарі попереджали, що Джо в кращому випадку буде відчувати біль при ходьбі до кінця життя, у гіршому — залишиться паралізованим. Диспенза зміг зцілитися самостійно за 9 місяців, уникнувши операції. Зараз доктор допомагає людям із хронічними болями й залежностями.

Доктор спирається на останні наукові дослідження у галузі фізіології, але йому не чужі духовні практики. Медитації Джо Диспенза зараховує до дієвих способів проникнути в підсвідомість і запрограмувати його на бажане. У книзі «Керуй своєю підсвідомістю» Джо Диспенза розповідає про правильні техніки медитації й наукових методах перебудови думки.

Книги Джо Диспенза рекомендують підприємець Тоні Роббінсон, доктора медицини Крістіан Нортрап і Мона Ліза Шульц. Його техніки медитації випробувані тисячами читачів, а лекції Диспенза проходили у 26 країнах на 5 континентах.

Книги автора Джо Диспенза (Joe Dispenza) :

220 грн

Сьогодні купили