Книги автора Келлі Макґоніґал (Kelly McGonigal) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Келлі Макґоніґал (Kelly McGonigal)

Келли Макгонигал

Келлі Макґоніґал (21.10.1977) — психологиня, докторка філософії і викладачка Стенфордського університету.

Народилася і виросла в Нью-Джерсі в родині шкільних вчителів. Вивчала масові комунікації в Бостонському університеті. Ступінь із психології здобула в Стенфорді, де і працює сьогодні.

Келлі Макґоніґал вивчає як взаємопов’язані психологічне і фізичне стану, а також природу стресу, і як витягти з нього користь. Результатами своїх досліджень вона поділилася в книгах «Сила волі» й «Хороший стресс как способ стать сильнее и лучше». У 2005–2012 роках Келлі була головним редактором журналу про йогу.

Психологиня впевнена, що йога й медитація мають позитивний вплив на емоційне здоров’я людини. В основі книги Келлі Макґоніґал «Сила волі» — відкритий 10-тижневий курс, який вона читає в Стенфорді. На сторінках книги авторка розповідає, що силу волі можна натренувати як м’яз, і у такий спосіб стати психологічно сильніше.

Також вона читає курс «Наука співчуття» про застосування знань із психології для досягнення добробуту. За свої авторські курси для студентів Стенфорда Келлі була нагороджена почесною премією Уолтера Гора.

У Келлі є сестра-близнючка Джейн Макґоніґал. Вона гейм-дизайнерка й авторка книг «Реальність під питанням» і «Superbetter».

Книги автора Келлі Макґоніґал (Kelly McGonigal) :

Вибір читачів
360 грн
290 грн

Сьогодні купили