Книги автора Лоренс Ріс (Laurence Rees) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Лоренс Ріс (Laurence Rees)

Лоренс Ріс

 

Лоренс Ріс (Laurence Rees) – чільний британський історик, письменник, лектор, визнаний фахівець та дослідник тоталітарних диктатур XX століття. Режисер документально-просвітницьких фільмів, екс-куратор історичних телепроектів для BBC TV. Засновник, сценарист та продюсер популярного мультимедійного онлайн-порталу WW2History.com. Лауреат чималої кількості премій та нагород з кінодокументалістики. Володар двох нагород Emmy, BAFTA, лауреат премії George Foster Peabody та багатьох інших.

Здобув визнання як один з найталановитіших фільммейкерів, хронікерів та письменників, що висвітлюють історичні події Другої світової війни, Третього рейху, Голокосту. Заснувавши продюсерську компанію LR History, відзняв низку телесеріалів BBC: «Нацизм: попередження з історії» (1997), «Темна харизма Адольфа Гітлера» (2012), документальний фільм «Доторкнутися до Освенцима» (2015) та інші, створені на ґрунті його супровідних книг.

По завершенню кар’єри у BBC TV в 2008 році присвятив себе письменництву та дослідницькій діяльності, надалі публікуючи науково-публіцистичні твори з воєнної історії XX століття.

Книги автора Лоренс Ріс (Laurence Rees) :

399 грн
499 грн
399 грн
399 грн
349 грн
349 грн

Сьогодні купили