Книги автора Максим Батирєв (Комбат) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Максим Батирєв (Комбат)

Максим Батырев

Максим Батирєв (Комбат), (25.12.79) — успішний російський топменеджер, експерт у сфері побудови та управління продажами, бізнес-спікер. Книги автора «45 татуювань менеджера» (2013) і «45 татуювань продавана» (2016) дістали багато позитивних відгуків і стали бестселерами в ніші ділової літератури.

За 15 років Максим Батирєв піднявся на посаді з рядового співробітника до члена правління компанії «Что делать Консалт» (мережа «КонсультантПлюс»). У 2012 році визнаний «Комерційним директором року». Входить у тисячу кращих менеджерів Росії (за рейтингом ВД «Коммерсантъ»). Також Батирєв уже два роки проводить авторські тренінги з продажів, які користуються великою популярністю. На сайті спікера є докладний розклад його заходів.

У виданнях «45 татуювань» Максим Батирєв ділиться правилами, ефективність яких перевірена на практиці. Вони будуть корисні як менеджерам-початківцям, так і керівникам підприємств. Разом з І. Манном і А. Турусиной автор видав книгу «Согласовано! 25 способов примирить маркетинг и продажи». У ній на реальних прикладах показано як залагодити конфлікт двох напрямів і направити їх на спільну результативну роботу. Читачі зауважують легкість манери письма, почуття гумору автора та актуальність інформації. У 2017 році видавництво «Фабула» представило переклад «45 татуювань» Батирєва українською мовою.

Бестселери автора ви можете замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою по Києву та Україні.

Книги автора Максим Батирєв (Комбат) :

430 грн
390 грн

Сьогодні купили